Uğur Vangöl Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti..

 

 

2009 yılında İzmir’ de kurulmuş olup, sigorta aracılığı hizmetini başarıyla devam ettirmektedir. Şirket kurucuları Uğur Vangöl ve Eşi Mülkiye Vangöl ‘dür Uğur Vangöl Sigorta Aracılık Hiz. Ltd.Şti. çağdaş ve modern bir çalışma ortamı yaratarak müşterileriyle karşılıklı güvene dayanan dostluklar kurmanın ve sigortalılarına hizmet vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. İyi bir hizmet politikası hedefleyen şirketimiz sigortacılık işlemlerini Aksigorta, Unico ve Generali şirketleri ile devam etmektedir Hizmet verdiğimiz branşlar; Kaza, Yangın, Lojistik, Nakliyat, Mühendislik, Sağlık.

 

MİSYONUMUZ

Yıllarca çalışarak sahip olduğumuz varlıkların, beklenmedik bir anda kayba uğraması halinde sigortalılarımızın mağduriyetlerinin giderilerek, güvenli, dürüst ve açık bir sigortacılık anlayışı içinde hizmet vermekteyiz. Unutmayın! risk olduğunda satın alınamayacak tek şey sigortadır.

 

VİZYONUMUZ

Çağımızın getirdiği modernlik ve teknoloji ile hizmet anlayışımızı ilerletmek ve hasar sonrası oluşabilecek mağduriyetleri en kısa zamanda ve en yakın ilgi ile gidermektir.